Het belang van de provincie voor Kerkrade

Door Hans Bosch op 10 maart 2019
Het gaat goed met Limburg, maar niet met alle Limburgers. De provincie Limburg is rijk, en wij willen dat meer mensen kunnen profiteren van die rijkdom. Door meer zekerheid voor werkenden en werkzoekenden, aandacht voor armoedebestrijding, verbetering van de gezondheid, verbetering van openbaar vervoer en het milieu. Want het kán. Zeker met een goede samenwerking van de provincie met onze gemeenten. Dat vraagt om goede volksvertegenwoordigers in het Limburgs Parlement.

Hans Bosch is daarom onze Kerkraadse kandidaat met grote kennis en ervaring in de politiek, die uw vertrouwen meer dan waard is. In inderstaand filmpje legt hij uit wat de provincie voor rol kan en moet spelen in Kerkrade.

Hans Bosch

Hans Bosch

Hans Bosch is voorzitter van een vernieuwd bestuur van de PvdA Kerkrade. In het verleden was hij actief als raadslid en wethouder en wat recenter als lid van Provinciale Staten namens de PvdA Limburg. Tijdens de verkiezingen op 20 maart 2019 staat Hans op de lijst van de PvdA op nummer 8.

Meer over Hans Bosch